Drodzy Państwo poniżej znajdują się godziny dyżurów nauczycieli w naszej szkole.
W trakcie dyżuru nauczyciel odpowiedzą na Państwa pytania.
Bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie się z wybranym nauczycielem,
najpóźniej dzień przed zaplanowanym dyżurem przez e-dziennik.
JĘZYK POLSKI- p. Alicja Bogdańska; I poniedziałek miesiąca, godz. 14.45-15.45
p. Andrzej Antczak; I wtorek miesiąca, godz. 11- 11.45
p. Dagmara Kaftańska; IV poniedziałek miesiąca, godz. 11-11.45
p. Małgorzata Gorzelak; I wtorek miesiąca 11-11.45
MATEMATYKA– p. Marzena Wartalska; I poniedziałek miesiąca, godz. 14.45-15.45 (chemia)
p. Małgorzata Stawiak; IV wtorek miesiąca, godz.13.45-14.45
p. Agnieszka Jarzębak; I poniedziałek miesiąca, godz. 15.35-16.35 (fizyka)
JĘZYK ANGIELSKI– p. Aleksandra Górniak; I wtorek miesiąca, godz. 11-12
p. Bogusława Zajączkowska; II środa miesiąca, godz. 15.05-16.05
JĘZYK NIEMIECKI– p. Aldona Baraniecka – Sysio; I poniedziałek miesiąca, godz. 9-10
HISTORIA– p. Monika Pawełczyk; poniedziałek; 11-11.45
p. Wioletta Neugebauer; czwartek ; 15-16
PRZYRODA/BIOLOGIA– p. Agnieszka Dolewa; I wtorek miesiąca, godz. 13-14
p. Piotr Szela; IV wtorek miesiąca, godz. 14.40-15.40
GEOGRAFIA/PLASTYKA/INFORMATYKA/TECHNIKA– p. Mariola Janeczek; II czwartek miesiąca, godz. 14.40-15.40
RELIGIA– p. Sylwia Chycińska; I środa miesiąca, godz. 11-11.45
WYCHOWANIE FIZYCZNE– p. Katarzyna Woźniak; I środa miesiąca; 13.45-14.45 (technika)
p. Jerzy Antoniak; I czwartek miesiąca; 14-15
p. Maciej Węclewski; I piątek miesiąca; 14.50-15.50
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA– p. Anna Brudzińska; I czwartek miesiąca, godz. 14-15
p. Anna Kaczmarek; IV środa miesiąca, godz. 15.45-16.45
p. Mariola Szmytka; IV czwartek miesiąca, godz. 15-16
p. Aldona Biegańska; IV czwartek miesiąca, godz. 15-16
p. Dagmara Kaftańska; IV poniedziałek miesiąca, godz. 11-11.45
WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE– p. Anna Kieruzel; IV czwartek miesiąca; godz. 15-16
p. Dorota Matysiak; IV środa miesiąca, godz. 14-15
NAUCZANIE WSPIERAJĄCE/ DORADZTWO ZAWODOWE– p. Teresa Pytlińska; poniedziałek 14-15
POMOC PSYCHOLOGICZNO/PEDAGOGICZNA; PEDAGODZY–
p. Wioleta Wojdyńska- Kusiak; I poniedziałek miesiąca; godz. 16-17
p. Małgorzata Terela; I czwartek miesiąca; godz. 11-12
p. Liliana Dąbrowska; I piątek miesiąca; godz. 12-13