“Zbieramy nakrętki  – pomagamy potrzebującym”.

W roku szkolnym 2021/2022  nasza szkoła ponownie angażuje się społeczną akcję ,,Zbieramy nakrętki  – pomagamy potrzebującym’’.

To akcja charytatywna, w czasie której zbieramy plastikowe nakrętki, aby pomóc uczennicy naszej szkoły.  Dzięki temu zbieramy fundusze na kosztowną rehabilitację Waszej koleżanki.

Akcja ta będzie połączona z konkursem szkolnym. Klasa, która w ciągu roku szkolnego uzbiera największą ilość nakrętek,  otrzyma nagrodę.

Jak włączyć się do akcji?

Nakrętki przynosimy w podpisanych torbach z nazwiskiem i klasą i  przekazujemy je osobie z obsługi przy wejściu głównym do szkoły od ul. Witosa lub przy wejściu od  ul. Sienkiewicza.

Nakrętki zostaną zważone i przekazane osobie potrzebującej, a ich ilość zapisana na konto klasy.

Włącz się do akcji i nie zostawaj obojętnym  na potrzeby innych.

Koordynatorem akcji jest p. Piotr Szela.