Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom szkoły składamy podziękowania za sumienną pracę, życzliwość, włożony trud, gotowość do działania w każdej sytuacji.

Za troskę o uczniów, o ich wiedzę, umiejętności, ale i dobre samopoczucie, komfortowe i bezpieczne warunki nauki.

Życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości, odwagi, niegasnącego zapału, szczęścia, radości na co dzień, jak najmniej trosk i kłopotów. Dobrego, spokojnego życia.

„Ci, którzy wiedzą, wiedzą
                                                                                                                                 Ci, którzy rozumieją, uczą”

Arystoteles