Sztafetowe biegi przełajowe

5 października 2021r. na terenie MOSiR „Lewityn” w Pabianicach dziewczęta z klas VIII i VII startowały w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach, brały udział następujące szkoły: Szkoły Podstawowe w Pabianicach: 1, 3, 5, 13, 16, 17, SP w Lutomiersku, SP w Kazimierzu, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dłutowie, SP 5 w Konstantynowie Łódzkim, SP w Woli Zaradzyńskiej, SP w Dobroniu. Zawodniczki  biegały na dystansie 6×800 m.

Reprezentantki naszej szkoły wypadły bardzo dobrze. Na 11 startujących szkół,  zdobyły III miejsce w powiecie. Należy dodać, że wszystkich szkół powiatowych jest 20.

To był bardzo udany bieg, wszystkie uczennice pobiegły na miarę swoich maksymalnych możliwości. Pogoda dopisała, z medalami i w fantastycznych humorach wróciły do szkoły, gdzie odebrały gratulacje od Pani dyrektor Agnieszki Dolewy oraz swoich koleżanek i kolegów.

Skład reprezentacji SP w Dobroniu:

1. Marta Zmudzińska
  2. Izabela Kabza
  3. Martyna Nowak
  4. Katarzyna Pintera
  5. Natalia Stefańska
  6. Dominika Kaźmierczak
  7. Oliwia Bączyk
  8. Julia Rybicka

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!!

KLASYFIKACJA SZKÓŁ W  BIEGU 6X800 M

I m. SP nr 5 W Konstantynowie Łódzkim