Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym – Igrzyska Dzieci

W dnia 4 listopada 2021r. odbyły się Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym. W zawodach wystartowały  szkoły powiatu pabianickiego. SP z Chechła była  gospodarzem  turnieju. Mistrzem Gminy Dobroń w kategorii chłopców została szkoła z Dobronia, która reprezentowała naszą gminę na Zawodach Powiatowych. Rywalizacja przebiegała zarówno dla dziewczyn, jak i dla chłopców w systemie grania każdy z każdym. Po zaciętej rywalizacji turniej skończyliśmy na  trzecim miejscu. Warto przypomnieć, że w powiecie pabianickim mamy aż 26 szkół podstawowych, więc tym bardziej należą się  wielkie brawa dla chłopców naszej szkoły.

Igrzyska Dzieci chłopców.

  1. Miejsce SP nr. 17 z Pabianic
  2. Miejsce SP z Lutomierska
  3. Miejsce SP z Dobronia

Dobroń w składzie: Mudzo Kamil, Kania Kacper Żmilewski Piotr.

Opiekun: Jerzy Antoniak

 

Komentowanie jest wyłączone.