Sukcesy językowe szóstoklasistów

W dniu 19 maja odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas szóstych. W konkursie brało udział 12 uczniów. Naszą szkołę reprezentowali: Hanna Kiszło, Kinga Jasitczak, Jakub Rybak i Zuzanna Małek.

Uczniowie rozwiązywali test sprawdzający wiadomości i umiejętności językowe w zakresie rozumienia tekstu słuchanego i czytanego, komunikacji, słownictwa i form gramatycznych oraz elementów kultury krajów anglojęzycznych.

Wszyscy szóstoklasiści wykazali się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, ale ogromnie cieszy fakt, że najlepiej wypadli  uczniowie naszej szkoły. Wyniki przedstawiają się następująco:

Hanna Kiszło – I miejsce

Zuzanna Małek  – II miejsce

Kinga Jasitczak  – III miejsce

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy a laureaci nagrody.

Gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!