Wirtualne wspomnienia i nagrody

Tak można  nazwać  podsumowanie rajdu „Wiosna nad Grabią”, które odbyło się  24 maja  w naszej szkole,  gdzie organizatorka rajdu zaprezentowała multimedialną prezentację w oparciu   o zdjęcia wykonane przez opiekunów klas  pokonujących trasę rajdu i własne odczucia, spostrzeżenia. Rozdano nagrody, których fundatorem był Urząd Gminy w Dobroniu. Było fajnie, ale za całym tym przedsięwzięciem kryje się  współpraca  wielu nauczycieli ze wszystkich szkół, z co serdecznie dziękujemy.  Bawili się ucząc uczniowie, zdobywając laury i tak:

zwycięska klasa to kl.VI ze Szkoły Podstawowej im Wł.St. Reymonta w Mogilna Dużego,

drugie miejsce zajęła kl.VIa ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w  Dobroniu

 trzecie miejsce kl. VI ze Szkoły Podstawowej im Jadwigi Wajsówny z  Chechła Drugiego.

Zostali także wyróżnieni uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z opisem pejzażu oraz championi konkurencji sportowych. Ahoj na szlaku za rok!

Komentowanie jest wyłączone.