Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci

W dniach od 3.04.2023 do 18.04.2023 ruszamy z akcją „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Jest to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowań proekologicznych oraz ponoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Klasa, która wykaże się największa aktywnością otrzyma nagrodę podczas obchodów Dnia Dobra i Ziemi w dniu 21.04.2023r.

Jak włączyć się do akcji?

Elektrośmieci przynosimy i przekazujemy osobie z obsługi przy wejściu głównym do szkoły od ul. Witosa lub przy wejściu od  ul. Sienkiewicza. Informacja o przyniesionych  elektrośmieciach  zostanie zapisana na konto klasy.

Poniżej lista z rodzajami elektrośmieci, które przynosimy do szkoły

link do listy elektrośmieci

NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

Koordynatorem akcji jest p. Piotr Szela.