„Kartka Wielkanocna”

Biblioteczny konkurs plastyczno – kaligraficzny na „Kartkę Wielkanocną” dla klas I –III rozstrzygnięty. Celem zorganizowanego przedsięwzięcia było rozwijanie wrażliwości artystycznej uczniów, doskonalenie kaligrafii oraz pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą. Prace oceniane były pod względem zgodności z tematem, staranności i estetyki wykonania, pomysłowości, poprawności kaligraficznej oraz samodzielności. Do szkolnej biblioteki wpłynęły, wykonane różnymi technikami 24 prace, z których wyłoniono laureatów. Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki.
– Zosia Krysiak kl. II b
– Miłosz Misiak kl. I b
– Tosia Andrzejewska kl. I a
– Klaudia Kimla kl. II b
– Zosia Bracha kl. II a
– Wiktoria Pułanecka kl. I b
Jury przyznało również wyróżnienia dla:
Kuby Łubisza (IIa), Anastazji Łydzbińskiej (IIb), Kingi Kulikowskiej (IIIa)oraz Izy Śliz (IIb).
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie dziękujemy za każdą stworzoną pracę, za zaangażowanie i czas poświęcony na ich stworzenie. Wszystkie dzieła można podziwiać w szkolnym holu.

T.P. , D.K.