Zdrowo i sportowo

 

4 kwietnia w naszej szkole odbył się I turniej profilaktyczny pt. „Dzień Sportu i Zdrowia”. Była to impreza bardzo oczekiwana przez uczniów, ponieważ to oni byli jej organizatorami.  Głównym je celem  było propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, dbałości o harmonijny rozwój, kształtowanie postaw proekologicznych oraz wychowanie do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego.
Program imprezy zawierał propozycje różnorodnych form konkursów zadaniowo – sportowych związanych ze zdrowym stylem życia i był dostosowany do dwóch grup wiekowych, klas 1-3 oraz 4-6. Natomiast uczniowie z klas 7-8 rozegrali turniej w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców. Najlepsi otrzymali dyplomy i nagrody, które zostały ufundowane przez Urząd Gminy w Dobroniu, a Rada Rodziców naszej szkoły przygotowała dla wszystkich owocowy poczęstunek.

Komentowanie jest wyłączone.