Wszystko o Objawieniach w Fatimie

Z okazji 100 rocznicy objawień w Fatimie w naszej szkole został zorganizowany konkurs pt: ,, Wszystko o objawieniach z Fatimy”. W konkursie, którego jednym z celów było poznanie orędzia Matki Bożej z Fatimy i historii objawień, wzięło udział 14 uczniów z klas IV-VI. Uczestnikami,  którzy wykazali się największą wiedzą na temat objawień Matki Bożej trójce pastuszków – Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi, okazali się: Jakub Rybak, Kinga Komorowska i Zuzanna Małek. Trójka zwycięzców dnia 29 maja pojechała na konkurs o szczeblu parafialnym do Szkoły Podstawowej w Mogilnie. Zwycięzcą konkursu okazał się uczeń naszej szkoły Jakub Rybak,  a Kinga Komorowska  zajęła III miejsce. Dziękujemy reprezentantom  za wspaniałe przygotowanie się do konkursu i świadectwo wiary,  które zaprezentowali.