Żywiołowa wycieczka przedszkolaków                                              

 

Dnia 24 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.  Celem wyjazdu była Ulica Żywiołów –  przestrzeń zorganizowana wokół pięciu żywiołów: Wody, Ziemi, Życia, Ognia i Powietrza, która tworzy okazję do samodzielnego poszerzania wiedzy poprzez własne doświadczenia i eksperymenty. To wspaniałe miejsce do zabawy, która rozwija i uczy. Ulica Żywiołów porwała dzieci w wir zabawy, rozpaliła emocje, pokazała jak współpracować z rówieśnikami i dała radość ze wspólnego odkrywania świata!  Wspólny wyjazd stworzył również okazję do integracji grup oraz szansę na wspieranie indywidualnych zainteresowań dzieci.

Komentowanie jest wyłączone.