Dobroń górą w piłce plażowej

 

Dnia 27 maja na terenie MOSiR Pabianice odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Brały w nich udział zespoły ze szkół nr 1, 3, 13 z Pabianic oraz ze szkół z Dobronia, Piątkowiska i Petrykoz. Turniej dziewcząt oraz chłopców rozegrano systemem ,,każdy z każdym’’. Nasze zespoły były najlepsze i dziewczęta oraz chłopcy zajęli I miejsce i zakwalifikowali się do Półfinału Wojewódzkiego.

     Półfinał  Wojewódzki  odbył się 5 czerwca, także na terenie MOSiR w Pabianicach. 

W zawodach dziewcząt brały udział zespoły  ze szkół:  SP Dobroń, SP nr 6 w Zgierzu, SP nr 3 w Głownie, SP Petrykozy. W zawodach chłopców były to szkoły:  SP w Dobroniu,  SP w Piątkowisku, SP w Zgierzu, SP w Poddębicach oraz SP w Wieleninie .

Turniej dziewcząt i chłopców rozegrano systemem “każdy z każdym”.

Obydwa nasze zespoły zagrały świetnie i wywalczyły awans do Finału Wojewódzkiego.

Skład zespołu dziewcząt:                                          Skład zespołu chłopców:

Krysiak Weronika                                                           Mudzo Kamil

Kulikowska Kornelia                                                       Spławski Ziemowit

Pietras Julia                                                                     Żychowski Mateusz

Pundyk Jaroslava                                                            Kopias Filip

Opiekun: Maciej Więclewski                                    Opiekun: Jerzy Antoniak

Gratulujemy naszym zawodnikom i trzymamy kciuki na Turnieju Finałowym.

 

Komentowanie jest wyłączone.