Bezpieczna energia i bezpieczna droga do szkoły.

Dnia 15.11.2017 r. w naszej szkole odbyła się pogadanka z uczniami klas 0 – III na temat „Bezpiecznej energii i bezpiecznej drogi do szkoły”. Prelekcję poprowadziła Pani Aleksandra Białkowska, policjantka Powiatowej Komendy Policji w Pabianicach wraz z policjantami dzielnicowymi oraz przedstawiciel zakładu energetycznego. W spotkaniu tym uczestniczył również Wójt Gminy Dobroń, Pan Robert Jarzębak.

Uczniowie utrwalili sobie zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym oraz zapoznali się i przypomnieli procedury bezpiecznego korzystania z prądu elektrycznego. Następnie dzieci rozwiązywały zagadki, a w nagrodę otrzymały drobne upominki. Na koniec mali uczniowie podziękowali za pouczające spotkanie, gdyż rozmów dotyczących bezpieczeństwa nigdy dość.

A.B.

Komentowanie jest wyłączone.