W galaretce zatopione…

                Taki był tytuł wystawy prezentowanej przez uczniów kl.IV-VII. Gwoli ścisłości należy zauważyć, iż w przygotowaniu tych kulinarnych cacek rodzice także brali udział. Walczono dzielnie z wypływającymi do góry owocowymi rybkami, motylami, kwiatami. Wielki szacunek dla wszystkich, którzy prezentowali swoje „arcydzieła”. Poziom wystawy najlepiej ocenił jeden z rodziców, który zdumiony stwierdził – to nie jest szkoła podstawowa, ale Akademia Sztuk Pięknych.

                Zanim te piękności zostały zjedzone, uczniowie kl.I-VII głosowali w celu wyłonienia tych naj, naj. Po podliczeniu okazało się, iż:

Groblewska Julia za „przekrój przez staw” uzyskała najwięcej – 57 głosów,

Kalisz Jakub za „zatopione myszy” uzyskał 56 głosów,

Hardegger Daniel za „staw z bananową ośmiornicą”

Sałagacki Oskar za zestaw  „z sercem i gwiazdkami” – obaj uzyskali po 40 głosów,

Bączyk Oliwia za zestaw „motyl + galaretowe kwiaty” – 39 głosów,

Rutyna Kacper za „palmę z galaretek” – 34 głosy.

W dzienniku w rubryce „oceny z pracy domowej”, przedmiot – przyroda / biologia posypały się piątki  i szóstki. Tak trzymać!!!

Komentowanie jest wyłączone.