Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Wiedzy o Społeczeństwie i Historii

        Listopadowe dni dla naszych gimnazjalistów okazały się szczególnie pracowite. 27 uczniów miało okazję sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności z historii   i wiedzy o społeczeństwie, poprzez uczestnictwo w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych, corocznie  organizowanych przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, we współpracy z Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Do eliminacji rejonowych mógł zakwalifikować się tylko uczestnik etapu szkolnego, który uzyskał minimum 80% liczby punktów możliwych do uzyskania. Uczeń klasy III a gimnazjum – Jakub Jach  odniósł podwójny sukces, kwalifikując się do etapu rejonowego kuratoryjnego konkursu z historii  i wiedzy o społeczeństwie. Jakub to szczególnie utalentowany młody człowiek, który z narastającą ciekawością zgłębia tajniki przeszłości. Przed nim ciężka, wymagająca rzetelności i wytrwałości praca.  Czekamy na jej owoce…

Powodzenia!

Monika Pawełczyk

 

Komentowanie jest wyłączone.