Misie, misiaczki …

     Kolejny raz najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każde  dziecko z klas 0-III przyniosło swojego pluszaka. Z opowiadań dzieci wynikało, że  miś to nie tylko przytulanka, to ..ktoś’’ bardzo bliski, cierpliwy, kochany  i często niezastąpiony.

    Chętne dzieci prezentowały swój talent w konkursie plastycznym ,,Portret pluszowego misia’’. Na wystawie pojawiły się portrety wykonane różnymi technikami. Autorzy najciekawszych prac zostali nagrodzeni. A byli to: K. Posłuszny, D. Posłuszny, Z. Dębska, S. Góral, K. Biskupski, M. Małolepszy, A. Karolczak, M. Zwierzyńska, M. Wójcik , J. Bernat., L. Zmudzińska.

    Ponadto dzieci z oddziałów przedszkolnych poznały historię pluszowego misia, oglądały film ,,Złotowłosa i niedźwiedź’’, tańczyły i ćwiczyły z misiami. Wiele radości sprawiło przedszkolakom tworzenie misiowej krainy.

   Ten dzień był pełen radości i uśmiechu. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na urodziny misia.

   

Komentowanie jest wyłączone.