Andrzejkowe wróżby

Nadszedł w końcu ten upragniony przez wszystkich dzień, kiedy uczniowie mogli zabawić się we wróżbitów i magów.  Dzieci z klas czwartych, piątych i szóstych  przygotowały  swoim młodszym kolegom prawdziwie tajemniczą imprezę. W ciekawej scenerii, w blasku kolorowych  lampek  można było poznać swoją przyszłość. Było wróżenie z kart i dłoni, a nawet z balonów, losowanie  imienia sympatii,  no i oczywiście pełno przepysznych ciasteczek, babeczek,  galaretek, w których nie brakowało   fajnych  wróżb.  Atmosfera na sali była bardzo wesoła i wszyscy żałowali, że impreza szybko się skończyła.

Po południu królowała muzyka i tańce. Najpierw klasy IV – V, a później starsze świętowały na parkiecie.  Były wesołe konkursy,  losowanie imienia sympatii w ,,serduszku’’,  wróżby na dobrą przyszłość  i oczywiście dużo dobrej zabawy.  Wszystko dzięki  pracy uczniów z Samorządu Szkolnego, za co wszyscy serdecznie dziękują. Teraz  z niecierpliwością czekamy na karnawał i kolejne imprezy taneczne.