Mikołajki w VII a

6 grudnia klasa VII a w ramach mikołajkowych atrakcji  pojechała na wycieczkę do Łodzi. To miał być czas przyjemności dla uczniów. Najpierw kino i film ,,Najlepszy’’. Może nie należał on do najłatwiejszych, ale na pewno dał do myślenia i skłonił do refleksji, a być może w przyszłości będzie motywacją do dokonania właściwych wyborów w życiu.

Potem wizyta w kręgielni i dużo dobrej zabawy. Miłe chwile z kolorowymi kulami i zdrowa rywalizacja w sympatycznej, koleżeńskiej atmosferze. Wszystkiemu towarzyszył świąteczny nastrój: bombki, choinki i Mikołaje. Czuć, że zbliżają się święta. Na koniec przepyszne jedzonko, wybrane przez każdego z uczniów. I niestety po nim powrót do szkoły. Chociaż pogoda nie dopisała i padał deszcz, to humory były wspaniałe, a miłe wspomnienia pozostaną na długo.