1% podatku dla naszej szkoły

Nasza szkoła już po raz kolejny jest aktywnie wspierana przez Fundację Studencką Młodzi – Młodym. Dzięki współpracy z tą fundacją oraz dzięki Przyjaciołom  szkoły  z 1% podatku w 2017 roku, otrzymaliśmy 2440,71 zł. Przeznaczyliśmy te pieniądze na zakup pomocy do wychowania fizycznego oraz do świetlicy szkolnej. Najbardziej ulubionym zajęciem dzieci po lekcjach jest układanie klocków.  Zabawy konstrukcyjne bardzo rozwijają wyobraźnię, uczą zręczności i współpracy w zespole. Codziennie powstają nowe wspaniałe konstrukcje: samochody, samoloty, motocykle, statki kosmiczne, roboty. Pojawiły się także nowe gry planszowe, które umilają dzieciom pobyt na świetlicy. Radość dzieci z nowych zabawek widać na zdjęciach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim DARCZYŃCOM