Top SECRET…

      Kolejny grudniowy dzień – dwunasty. Jak zawsze gromadka dzieci przekracza mury szkoły, aby zgłębiać tajemne moce wiedzy. W pośpiechu podążają pod swoje klasy w oczekiwaniu na pierwszy poranny dzwonek. Nikt z nich nie przypuszczał, że za chwilę wyruszą w ściśle tajną podróż z odlotową Mikołajową , gromadką wspaniałych, radosnych elfów i urokliwych śnieżynek… Jakże byli zaskoczeni widokiem niespodziewanych gości, którzy zaprosili ich do wspólnych działań  opatrzonych kryptonimem    „TOP SECRET”. W zgiełku przedświątecznych przygotowań, zaginął św. Mikołaj i tylko pomoc najmłodszych szkolnych żaków, pozwoliła zakończyć tajemniczą misję – sukcesem.

PS

Droga Dyrekcjo, uczniowie, nauczyciele i wychowawcy klas 0-III, bardzo Wam dziękuję za pomoc  w odnalezieniu św. Mikołaja. Dzięki Wam Mikołaj spełnił swoją misję, obdarowując Was słodkościami…

Wesołych Świąt

Odlotowa Mikołajowa

Komentowanie jest wyłączone.