„Świąteczne co nieco”

                To,  co zaprezentowali uczniowie kl. IV-VII na tegorocznej bożonarodzeniowej wystawie  to nie było co nieco,  ale przemyślane, estetycznie wykonane prace. Prym wiodły choinki. Z patyków, uszyte  z materiału, filcu, wyklejone z orzechów, makaronu, szyszek, sznurka czy z gazety. Nie brakowało także bałwanków, oryginalnego renifera czy piernikowych łańcuchów, chatek, zabawek. Prezentowały się dostojni,  wprowadzając na szkolnym korytarzu nastrój iście świąteczny. Zwiedzający,   chrupiąc świąteczne pierniki,  wybierali sześć tych jedynych „naj” spośród prawie 150 prac…. i wybrano  – choinkę  ze złoconych plastikowych łyżeczek, pracę   nr 30, której autorką jest Ola Rogalska z kl. VII a . Gratulacje dla Oli i dla wszystkich prezentujących swe prace za pomysłowość  i cierpliwość w ich wykonywaniu.

Komentowanie jest wyłączone.