,,Poloneza czas zacząć’’

   20 stycznia 2018 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się długo wyczekiwany przez uczniów bal gimnazjalny. Tym razem tematem przewodnim była gala rozdania Oscarów. Po miesiącach prób, uczniowie klas trzecich w końcu mogli zaprezentować układ poloneza, który przygotowała pani Katarzyna Sujecka. Niejednemu rodzicowi i nauczycielowi na ten widok zakręciła się łezka w oku. Jednak w tym roku została przygotowana niespodzianka. Niektórzy uczniowie postanowili podjąć się trudu nauczenia i zatańczenia nie tylko poloneza, ale i walca. Każdy z nich mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ oba układy taneczne, pomimo lekkiego stresu tańczących, wyszły znakomicie.                        

    Po oficjalnej części balu, wreszcie przyszedł czas na zabawę! A ta była znakomita! Uczniowie, nauczyciele i rodzice, a także zaproszeni goście bawili się świetnie do późnego wieczora. Tańce oraz śpiewy nie miałyby końca, gdyby uczestnicy imprezy nie musieli wrócić do domów. Pewne jest to, że dzięki magicznej atmosferze i doskonałemu przygotowaniu całej uroczystości ten wieczór na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

Julia Piechota, IIIa

Bal gimnazjalny 2018
« 1 z 2 »

Komentowanie jest wyłączone.