WESOŁO  Z  BEZPIECZNĄ  ENERGIĄ  ELEKTRYCZNĄ

        23 stycznia w kinie TOMI odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Komendę Policji w Pabianicach oraz PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Łodzi po tytułem ,,Bezpieczna energia elektryczna”. Na sali kinowe, obok laureatów,  zasiedli ich rówieśnicy ze szkół gminnych powiatu pabianickiego, terenowi dzielnicowi oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczycili członkowie zarządu powiatu pabianickiego. Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac, ale pomimo tak dużej konkurencji dwóm uczennicom z naszej szkoły udało się zdobyć wyróżnienia – Iza Kardas z klasy III b i Ania Jakubek z klasy II. Zwycięzcy oraz autorzy wyróżnionych prac odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach oraz dyrektora Rejonu Energetycznego Zgierz/Pabianice PGE Dystrybucja S.A. Oddział w Łodzi. Wyróżnieni uczniowie otrzymali także pluszowe misie, a do wszystkich dzieci powędrowały odblaskowe przywieszki.

        Łódzcy energetycy przygotowali dla najmłodszych interaktywną niespodziankę w postaci teatrzyku „Jak Pstryk i Bzyk zostali oświeceni”. Ten kilkudziesięciominutowy spektakl przygotowany i zaprezentowany przez aktorów był żywą i wesołą lekcją bezpiecznego użycia energii elektrycznej. Radosne reakcje i interaktywne  zachowania  wspaniale bawiących się dzieci  widać było na całej sali.

Komentowanie jest wyłączone.