Ostatki 2018

We wtorek 13 lutego świętowaliśmy ostatni dzień karnawału czyli  Ostatki. Korytarz naszej szkoły odmienił się nie do poznania. Po każdym dzwonku na przerwę z pracowni lekcyjnych wychodzili uczniowie przebrani za baśniowe postaci. Można było zobaczyć zarówno te dobre jak i złe charaktery. Zrobiło się kolorowo, bajecznie i zabawnie. 

SU udekorował korytarz górny balonami i serpentynami  oraz przygotował karnawałową muzykę, którą można było usłyszeć podczas przerw. Każda z klas miała również wykonane pamiątkowe zdjęcie. Niestety ze względu na prace remontowe odbywające się w naszej szkole i konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczniom w tym roku nie odbył się tradycyjny bal karnawałowy.

SU dziękuje wszystkim uczniom, którzy przyłączyli się zabawy i przebrali w stroje zgodnie z zaproponowanych hasłem „W krainie baśni”. Dzięki Wam ten dzień w szkole był wyjątkowy i niepowtarzalny.

opiekun SU

Komentowanie jest wyłączone.