Laureaci powiatowego konkursu „Mój pomnik Tadeusza Kościuszki”

   W  związku z obchodami Roku Tadeusza Kościuszki, uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w konkursie historyczno- plastycznym, organizowanym przez  p. Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Macieja Łuczaka oraz jego biuro senatorskie w Pabianicach. Stanęliśmy w szranki  z uczniami szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi w powiatach: pabianickim, łaskim oraz zgierskim. Przedmiotem konkursu były  prace plastyczne w formie plakatu, przedstawiające już powstały pomnik Tadeusza Kościuszki bądź własny projekt postumentu. Zwycięzcami w kategorii szkół podstawowych z oddziałami gimnazjalnymi zostały uczennice klasy IIc gimnazjum – Anita Pawelczyk i Zuzanna Sawicka, pokonując rywali z Pabianic i Widawy. Jury postanowiło również wyróżnić prace Weroniki Sochy i Weroniki Kusiak z klasy IIIa gimnazjum. Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 28 marca 2018 r. w gmachu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobroniu. Opiekunami konkursu były p. Wioletta Neugebauer i p. Monika Pawełczyk.

Gratulujemy !

Monika Pawełczyk

Komentowanie jest wyłączone.