Sukces Marysi.

11 kwietnia w szkole w Dłutowie odbył się kolejny etap konkursu pożarniczego na szczeblu powiatowym pod nazwą ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Nasi reprezentanci: Jakub Rybak, Maria Uszyńska i Dominika Mudzo spisali się bardzo dobrze. Niektórym zabrakło trochę szczęścia. Uczniowie pisali test teoretyczny, po którym pięciu najlepszych uczestników wchodziło do finału. Trzech, w tym Maria Uszyńska i Jakub Rybak, przystąpiło do dogrywki, która miała zadecydować, kto jako piąty będzie walczył dalej w zmaganiach ustnych. Dogrywka ta nie przyniosła rozstrzygnięcia, wszyscy napisali dodatkowy test tak samo. Dopiero druga dogrywka zadecydowała, że to właśnie Marysia przechodzi dalej. Musiała odpowiadać na trudne pytania dotyczące przepisów, dystynkcji i sprzętu pożarniczego.

Zdobyła III miejsce. BRAWO!!!!!

Wszyscy finaliści otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody.