Podsumowanie konkursu „Wiosna w gminie Dobroń”

Do konkursu fotograficznego przystąpiło  40 uczestników z klas od 4 podstawowej do 3 gimnazjum, którzy przesłali łącznie ponad 1000 zdjęć. Ostatecznie wybraliśmy 72 zdjęcia, które zawiesiliśmy na gazetce Samorządu Uczniowskiego. Zwycięzcy konkursu fotograficznego zostali wyłonieni w wyniku głosowania. Głosy oddali: przedstawiciele klas, grono pedagogiczne, dyrekcja szkoły i  pracownicy obsługi.

Postanowiliśmy przyznać 2 wyróżnienia dla Julii Kubik (zdjęcie numer 56) i Julii Borowskiej (zdjęcie nr 1).

Miejsce III ex aequo z wynikiem 19  głosów zajęły: Weronika Olas (zdjęcie nr 24) z klasy 2b
i Sandra Janeczek (zdjęcie nr 36) z klasy 3d.

Miejsce II z wynikiem 21  głosów zajęła Weronika Grzybek (zdjęcie nr 8) z klasy 3c

Miejsce I z wynikiem 29 głosów zajęła Wiktoria Presińska z klasy 7b za niepowtarzalne zdjęcie mniszka wyłaniającego się spod śniegu (zdjęcie nr 30).

Gratulujemy zwycięzcom niezwykłej wrażliwości na piękno otaczającej przyrody i umiejętności fotograficznych a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Monika Włodarczyk