Powiatowe Potyczki Matematyczne

11 maja w Zespole Szkół w Widawie odbyły się Powiatowe Potyczki Matematyczne. Do konkursu przystąpiło kilkanaście szkół z powiatu łaskiego – około 200 uczniów. Wśród nich nie zabrakło także reprezentacji naszej szkoły. W konkursie brali udział: Alicja Piechota, Martyna Nowak, Karina Bracha (klasa czwarta), Bartosz Górniak, Przemysław Kozioł (klasa piąta), Oliwia Duszyńska (klasa szósta), Marcel Dąbrowski, Wojciech Kozioł, Jakub Rybak (klasa siódma), Wiktor Bordowicz (klasa II gimnazjum)  i Emilia Bączyk (klasa trzecia gimnazjum). Możemy pochwalić się dużym sukcesem naszych najlepszych matematyków.

 Marcel Dąbrowski zajął II miejsce w klasach siódmych,  a Emilia Bączyk III miejsce w klasach trzecich gimnazjum.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i doceniamy ich wysiłek w przygotowanie się do tego trudnego konkursu.

Komentowanie jest wyłączone.