Sprawozdanie z uroczystości pasowania na czytelnika  w Bibliotece Szkolnej.

         W dniu 4 czerwca 2018 r. w Bibliotece Szkolnej odbyło się Pasowanie na czytelnika.  Klasy Ia i Ib zostały wprowadzone  w poczet czytelników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobroniu. Uczniowie z  klasy III C przygotowali dla młodszych kolegów inscenizację, w którym pojawiły się postacie z bajek. Podczas wspólnej zabawy pierwszaki rozpoznawały tytuły i bohaterów książek, rozwiązywały łamigłówki, krzyżówki i rebusy. Wykazały się wiedzą na temat właściwego zachowania się, wypożyczania książek z biblioteki. Na pamiątkę tego spotkania uczniowie otrzymali dyplomy i pamiątkowe zakładki do książki.

       Uroczystość przygotowała wychowawczyni klasy III C i bibliotekarz  Danuta Popłońska

Komentowanie jest wyłączone.