Zakończenie roku

Nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów moment. Dzisiaj oficjalnie zakończył się kolejny rok szkolny 2017/2018. Dla niektórych był on trudny, dla innych pełen wyzwań i sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym dyrekcja, zaproszeni goście, rodzice, uczniowie i pracownicy szkoły spotykali się w pełnym składzie, aby uroczyście zakończyć miniony rok , nagrodzić tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie oraz pożegnać trzecie klasy gimnazjum. W murach naszej szkoły równolegle odbyły się dwie  uroczystości. Zakończenie dla klas I-VII przygotowane zostało przez wychowawców klas czwartych, p. Jolantę Urbańską i p. Małgorzatę Gorzelak  przy wydatnej pomocy opiekuna chóru szkolnego p. Małgorzaty Tereli, zaś nad  organizacją i przebiegiem uroczystości dla II- III gimnazjum czuwały wychowawczynie klas III, p Monika Pawełczyk, p. Bogusława Zajączkowska, p. Monika Włodarczyk i p. Wioletta Wojdyńska – Kusiak.

Wszystkim uczniom życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny 2018/ 2019. Do zobaczenia 3 września 2018 r.

Małgorzata Gorzelak

Następny dzwonek dopiero we wrześniu. M A M Y W A K A C J E !!!

Komentowanie jest wyłączone.