Młodzież zaczyna rządzić

Siódmego września odbyło się dwugodzinne spotkanie uczniów kilku klas szkoły podstawowej i gimnazjalistów, którzy wyrazili chęć pracy w samorządzie uczniowskim.
Przedstawicielami rady pedagogicznej byli: K. Woźniak, W. Kusiak i Andrzej Antczak.
Z tą trójką współpracować będzie również p. L. Dąbrowska.

Podczas narady ustalono, że od wtorku (11.09.2018) do piątku (14.09.2018) kilkoro kandydatów do władz samorządu będzie prowadziło kampanię wyborczą. Ostatniego dnia uczniowie klas IV-VIII oraz gimnazjaliści będą mieli prawo do oddania głosu na jednego kandydata. Po podsumowaniu uczniowie i nauczyciele wyłonią szefostwo, powołają zespoły do wykonywania zróżnicowanych zadań i opracują kompleksowy plan działań na cały rok szkolny 2018/2019.          

                                                                                    Opiekunowie samorządu uczniowskiego.

Komentowanie jest wyłączone.