XIX Wrześniowy Bieg Przełajowy

W dniu 21 września na terenie Parku Wolności w Pabianicach, odbył się XIX Wrześniowy Bieg Przełajowy. W konkursie brały udział szkoły z powiatu pabianickiego, w tym Szkoła Podstawowa w Dobroniu wraz z oddziałami gimnazjalnymi. W ramach igrzysk odbyły się biegi drużynowe  i indywidualne.                                                                                                                                                                            Z naszej szkoły udział brało 24 uczniów. Spośród uczestników z Dobronia najlepsze wyniki osiągnęli:

 z roczników 2003 – 2005

chłopcy: Dominik Rutkowski – 6 miejsce, Marceli Błoch – 9 miejsce, Dawid Rogalski – 11 miejsce, Filip Zawadzki – 35 miejsce,

dziewczęta: Julia Ignaczak – 10 miejsce, Natalia Krawczyk – 35 miejsce, Joanna Misiak – 63 miejsce, Samanta Strycharczyk – 65 miejsce, Magdalena Kowal – 71 miejsce, Daria Wołosz – 73 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli miejsce 3 z 231 pkt., a dziewczęta miejsce 7 z 317 pkt.                                                                                                                                    

Z roczników 2006 – 2007

chłopcy:  Adrian Kosianowski – 28 miejsce, Ignacy Pietrzak – 43 miejsce, Kacper Socha – 54 miejsce, Przemysław Kozioł – 61 miejsce, Jakub Zawadzki – 77 miejsce, Jakub Krawiec – 90 miejsce

dziewczęta: Oliwia Szmytka – 31 miejsce, Marta Jasitczak – 57 miejsce, Paulina Szkudlarek – 61 miejsce, Aleksandra Grzelak – 62 miejsce, Adrianna Minias – 87 miejsce, Maja Augustyniak – 91 miejsce.

Drużynowo chłopcy tych roczników zajęli 9 miejsce z 353 pkt., a dziewczęta 11 miejsce z 389 pkt.                                                                                                                                                                                

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. 

Komentowanie jest wyłączone.