Dzień Pluszowego Misia

      26  listopada z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna  zorganizowała misiowy dzień.  Dzieci z klas przedszkolnych oraz uczniowie z klas I – III w tym dniu przyszli  do szkoły ze swoim pluszowym przyjacielem. Dla uczniów wychowawcy klas przygotowali zabawy, śpiewanie piosenek, misiowe tańce.W bibliotece najmłodsi  słuchalifragmentu książki Janiny Porazińskiej “Przygody Czarnego Noska”.

        Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym pt. “Mój ukochany pluszak”. Do konkursu wpłynęło aż 58 prac. Ponad  połowa uczestników została wyróżniona. Wszyscy otrzymali dyplomy i “małe co nieco”. Otwarta była również wystaw prac plastycznych oraz wystawa książek o misiach.

Ten dzień minął w miłej,  pluszowej atmosferze.

Komentowanie jest wyłączone.