Projekt „Wszystkie kolory świata”

Nasza społeczność uczniowska w tym roku szkolnym uczestniczyła w projekcie  Unicef „Wszystkie kolory świata”. W ramach tej akcji dzieci szyły charytatywnie szmaciane laleczki. Laleczki te są niezwykłe, ponieważ symbolizują pomoc uczniów dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie. Wiemy, że w akcję  zaangażowały się całe rodziny  naszych uczniów. Dzięki tej międzypokoleniowej współpracy powstały prawdziwe dzieła sztuki.

Laleczki zostaną zaprezentowane w dniach 30-31 stycznia 2019 r. podczas spotkań z rodzicami. Każdy zainteresowany będzie mógł zaopiekować się wybraną laleczką w zamian za przekazanie darowizny na rzecz ratowania życia dzieci. Minimalna kwota darowizny w wysokości  10 złotych umożliwi zaszczepienie jednego dziecka przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego.