Złożyliśmy hołd miłości w karnawale

Miło nam poinformować, że ósmego lutego 2019 roku odbyła się zabawa karnawałowo-walentynkowa pod patronatem wolontariatu i samorządu uczniowskiego.

Uczniowie, ich rodzice i wychowawcy klas IV – VIII oraz gimnazjaliści przygotowali ciasta, babeczki i galaretki. Były też owoce i napoje, które nabywano podczas tej imprezy. Uzyskane ze sprzedaży fundusze zostały w części przeznaczone na cele charytatywne. Pozostała kwota zasili budżety organizacji szkolnych.

O osiemnastej, czyli po dwóch godzinach od rozpoczęcia, czwartoklasiści i piątoklasiści udali się do domów.

Dla starszej młodzieży zabawa trwała do dwudziestej.

Naszymi gośćmi byli uczniowie Szkoły Podstawowej z Mogilna.

Opiekunowie wolontariatu i samorządu uczniowskiego dziękują dziewczynom, które przeprowadziły kilka bardzo zabawnych konkursów oraz chłopcom obsługującym sprzęt nagłaśniający.

Wolontariat i samorząd uczniowski.