Hucznie zakończyliśmy karnawał

                W ostatki, czyli 5 marca, odbyło się huczne pożegnanie karnawału. Większość dzieci i młodzieży pojawiła się tego dnia w oryginalnym przebraniu. Były więc księżniczki, wróżki, kocice, myszki, króliczki, ale i muszkieterowie, kowboje, królowie, żołnierze, myśliwi i wiele innych postaci inspirowanych baśniami, filmami kostiumowymi i animowanymi.

Osoby te były wyjątkowo uprzywilejowane przez nauczycieli, bo ominęło je odpytywane przy tablicy.

                Podczas przerw uczniowie mieli możliwość słuchania ulubionych przebojów. Byli i tacy, przy czym większość stanowiły dziewczęta, którzy tańczyli, prezentując niemałe umiejętności w tym zakresie.

                Warto wspomnieć, że znalazło się kilka nauczycielek, które także postanowiły pojawić się w szkole w przebraniu.

               Organizatorami była młodzież pracująca w samorządzie uczniowskim i wolontariusze wraz z opiekunami.

Komentowanie jest wyłączone.