GMINNY TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

6 marca uczniowie w składzie: Julia Augustyniak, Julia Łuczyńska, Dominika Mudzo, Patryk Pośpiech, Dominik Rutkowki, Jakub Rybak, Maria Uszyńska, Sebastian Żychowski wzięli udział w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą ,,Młodzież zapobiega Pożarom”.

W pierwszym etapie konkursu musieli wykazać się wiedzą teoretyczną  i odpowiedzieć na 32 pytania testowe. Drugi etap opierał się na wiedzy praktycznej. Polegał na znajomości sprzętu gaśniczego oraz jego zastosowaniu. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze i w swojej kategorii wiekowej wypadli najlepiej spośród pozostałych szkół w gminie Dobroń. Ponieważ wszyscy podeszli do tematu bardzo poważnie i solidnie, przygotowywali się do konkursu podczas ferii zimowych, konkurencja między nimi była zacięta, a poziom wiedzy wyrównany. Dopiero po wielu dogrywkach między Julią Agustyniak i Sebastianem Żychowskim  można było określić zwycięzców turnieju.

I miejsce DOMINIKA MUDZO

  II miejsce JULIA AUGUSTYNIAK

        III miejsce SEBASTIAN ŻYCHOWSKI

To właśnie oni będą reprezentować naszą szkołę na szczeblu powiatowym 27 marca br. w Górce Pabianickiej. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, którzy podjęli się wyzwania, jakim jest rozległa wiedza z tematu pożarnictwa.

Szczególne podziękowania należą się również Panu Michałowi Ślusarskiemu za to, że  poświęcił swój czasu i pomógł naszym uczniom zgłębić tajniki tej  wiedzy.

Komentowanie jest wyłączone.