TURNIEJU POŻARNICZEGO CIĄG DALSZY

W środę 27 marca odbył się kolejny, powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod nazwą ,,Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Dominika Mudzo, Julia Augustyniak i Sebastian Żychowski, którzy wcześniej wygrali etap gminny w swojej kategorii wiekowej. Poziom był już zdecydowanie wyższy. Do OSP w Górce Pabianickiej przyjechali sami mistrzowie gmin. Cała nasza trójka bardzo ładnie napisała test eliminacyjny, w wyniku którego dziewczęta zakwalifikowały się do finału. Sebastianowi zabrakło 1 punktu, aby znaleźć się w pięcioosobowej grupie ,,szczęśliwców”. Dogrywka finałowa okazała się zdecydowanie trudniejsza. Trzeba było ustnie odpowiadać na pytania, które nie były łatwe.

Ostatecznie Dominika Mudzo zajęła II miejsce, a Julia Augustyniak III miejsce. To bardzo dobre, zaszczytne pozycje. Niestety do etapu wojewódzkiego awansował tylko zwycięzca. Z fantastycznymi nagrodami, dobrymi humorami i poczuciem dobrze spełnionego obowiązku wszyscy wrócili do szkoły.

Dziękujemy!!!

Komentowanie jest wyłączone.