WIELKI SUKCES SZKOŁY W DOBRONIU

Po zdobyciu mistrzostwa gminy Dobroń w siatkówkę chłopców, nasza drużyna awansowała do zawodów powiatowych. Rozgrywki te odbyły się 1 marca 2019 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach pomiędzy: Szkołą Podstawową w Lutomiersku, Szkołą Podstawową w Dobroniu, Szkołą Podstawową nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawową nr 14 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach i Zespołem Szkolno – Przedszkolnym w Piątkowisku.

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I m. Szkoła Podstawowa w Dobroniu
II m. Szkoła Podstawowa w Lutomiersku
III m. Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach
IV m. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku
V m. Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach
VI m. Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach

Po zajęciu I miejsca w powiecie, drużyna chłopców  awansowała do półfinału wojewódzkiego, gdzie zajęła wysokie 2 miejsce ulegając tylko szkole z Ozorkowa

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Patryka Strzelca ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu. Nasza drużyna pod opieką p. Jerzego Antoniaka grała w składzie: Wiktor Bordowicz, Łukasz Jatczak, Olivier Konieczny, Marcel Kozieł, Artur Matusiak, Wojciech Olejnik, Dawid Rogalski, Dominik Rutkowski, Patryk Strzelec, Sebastian Żychowski,.

Wielkie brawa dla naszej drużyny!

Komentowanie jest wyłączone.