KONKURS WIEDZY O ZIEMI

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 4 – 8 do udziału w KONKURSIE WIEDZY O ZIEMI.

Celem konkursu jest podniesienie poziomu wiedzy o naszej planecie w ramach obchodów Dnia Ziemi.

Pierwszy etap konkursu zostanie przeprowadzony w dniu 25 kwietnia o godzinie 9.00 w szkołach podstawowych gminy Dobroń. Test złożony z 20 pytań zamkniętych napiszą wszyscy uczniowie podzieleni na dwie kategorie wiekowe: klasy 4 – 6 i klasy 7 – 8. Dwie osoby z każdej szkoły (zwycięzcy kategorii wiekowych) przechodzą do kolejnego etapu.

Drugi etap konkursu zostanie przeprowadzony 29 maja w SP w Dobroniu. Będzie miał formułę zbliżoną do finału konkursu JEDEN Z DZIESIĘCIU i odbędzie się w dniu podsumowania rajdu organizowanego przez p. Jolantę Urbańską jako impreza towarzysząca.

Materiały do konkursu w formie pliku pdf znajdują się na stronie internetowej SP w Dobroniu.

Organizatorzy konkursu:

Monika Włodarczyk
Mariola Janeczek
Anna Ogłoza
Piotr Szela

Komentowanie jest wyłączone.