Podsumowanie projektu „Wszystkie Kolory Świata”

W jaki sposób szmaciana laleczka może uratować życie dziecka? Jak pokazać dzieciom, że mogą pomóc tym najbardziej potrzebującym i jednocześnie czerpać z tego radość?

W kwietniu oficjalnie został zakończony projekt „Wszystkie Kolory Świata”, mający uwrażliwić uczniów na problemy i potrzeby dzieci w krajach rozwijających się. Jego celem było przekazanie dzieciom wiedzy o działaniach humanitarnych prowadzonych przez Unicef, kształtowanie postaw otwartości i tolerancji na inne kultury oraz rozbudzanie wrażliwości społecznej i postawy altruistycznej. Nasza społeczność uczniowska wraz ze swoimi wychowawcami i całymi rodzinami z ochotą włączyła się do szycia szmacianych laleczek, które mieliśmy okazję podziwiać podczas zebrania z rodzicami w dniach 30-31 stycznia 2019r. W ramach tej akcji zebraliśmy 260,00 złotych, które wpłaciliśmy na rzecz kampanii szczepień realizowanych przez Unicef.  

Serdecznie dziękujemy uczniom, ich rodzicom, wychowawcom oraz ofiarodawcom za udział i wsparcie w realizację tego projektu.

koordynator akcji

Liliana Dąbrowska

Komentowanie jest wyłączone.