Dzień Mamy, Taty i Dziecka w plenerze

Klasy czwarte wymyśliły ciekawy sposób uczczenia święta swoich członków rodzin i zorganizowały Piknik Rodzinny w terenie. Uczniowie wraz z rodzicami i rodzeństwem spotkali się na rekreacyjnym placu przy dobrońskiej leśniczówce. Impreza rozpoczęła się programem artystycznym dla rodziców. Była piosenka, wiersze i etiuda teatralna ,,Kwiaty miłości’’. Na koniec życzenia i samodzielnie przygotowane niespodzianki.

A później było już tylko bardzo wesoło. Tatusiowie rozpalili ognisko i grilla, a mamusie przygotowały smaczne wiktuały. Wszyscy obecni fajnie się bawili. Dzieci organizowały różnorodne zabawy, a rodzice mogli porozmawiać i odpocząć w plenerze. Pogoda i humory dopisywały cały czas.

Tak uczniowie klas czwartych świętowali ze swoimi najbliższymi i integrowali się  między sobą w obcowaniu z przyrodą.