Szkoła wolna od uzależnień

We wtorek 18 czerwca 2019 roku odbył się koncert muzyczny dla klas IV-VIII i gimnazjalistów pod nazwą „Zło dobrem zwyciężaj”. Animatorem tego widowiska był wirtuoz perkusji – Wiesław Błażkiewicz. Grał, mówiąc o przemocy słownej i fizycznej, szacunku dla kobiet, zapomnianych słowach: „przepraszam”, „proszę”, „dziękuję… plotka”.

Po zakończeniu tego spektaklu organizator imprezy, czyli Wioleta Wojdyńska-Kusiak, wręczyła nagrody za udział w konkursie plastyczno-profilaktycznym „Stop przemocy w rodzinie” zorganizowanym we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach pod honorowym patronatem wójta gminy Dobroń Roberta Jarzębaka, który ufundował nagrody. Wręczali je: zastępca komendanta KPP w Pabianicach p. Tomasz Jermakowski, młodszy aspirant Aleksandra Białkowska oraz, oczywiście, wójt p. Robert Jarzębak.

Zwycięzcą okazała się Paulina Chudy, drugie miejsce zajęła Aleksandra Grzelak, zaś trzecie – Viktoria Jaworska.

Komentowanie jest wyłączone.