Nagrody i dyplomy dla najlepszych

Wtorek 18 czerwca był dniem wyjątkowym w naszej szkole. Odbyło się bowiem podsumowanie roku 2018/2019. Dyrekcja i nauczyciele wręczali nagrody i dyplomy uczniom, którzy okazali się najlepsi w wielu dziedzinach, dyscyplinach, konkursach i pracy dla dobra szkoły. Nie sposób podać wszystkich nazwisk tych wyjątkowych osób. Wymienimy więc wyłącznie kategorie.

Byli więc laureaci konkursów: fizyka – „Lwiątko”, matematyka
„Z matematyką za pan brat”, historia – „Olimpus”, biologia – „Eko-test”,
PCK – pierwsza pomoc, PCK – konkurs plastyczny – „Podziel się częścią swojego życia – krew”.

Znalazły się także nagrody dla wolontariuszy i osób pracujących w samorządzie uczniowskim, a była to bodaj najliczniejsza grupa, bo 41 osób.

Wręczono również zbiór opowiadań z ilustracjami, których autorami byli uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Puchary odebrali sportowcy odnoszący ogromne sukcesy w powiecie, w rejonie i województwie.

Podziękowania otrzymali członkowie pocztów sztandarowych.

Wielkie słowa uznania należały się tym, którzy zakończyli edukację ze stuprocentową frekwencją. Byli i tacy, którzy przez kolejne trzy lata nie opuścili ani jednej godziny nauki.

Członkowie Ligi Ochrony Przyrody zostali nagrodzeni za zbiórkę makulatury, korków, ubrań i baterii oraz sprzątanie świata.

Wyróżniono także osoby, które przeczytały największą liczbę książek.

Zostały poza tym wręczone karty rowerowe.