Miting Lekkoatletyczny

12 maja odbył się Miting Lekkoatletyczny im. Jadwigi Wajsówny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 8 w Pabianicach. Jak co roku dla uczczenia pamięci pabianickiej lekkoatletki młodzież ze szkół podstawowych rywalizowała w różnych konkurencjach: biegi długie na 600m i 800 m, krótkie 60 m, 200 m, sztafety 4x 100m, skok w dal, rzuty piłką lekarską i palantową. Nasi reprezentanci dali o sobie znać stając kilkukrotnie na podium. W rzucie piłką lekarską Julia Augustyniak zajęła 1 miejsce, również Kalina Nitek stanęła na najwyższym stopniu za skok w dal. Jakub Rybak  zajął 3 miejsce w rzucie piłką lekarską wśród chłopców. Największą niespodzianką okazała się najmłodsza nasza reprezentantka Iza Kabza, która zajęła 3 lokatę w rzucie piłeczką palantową. Niemałych emocji dostarczyli nam również inni uczestnicy, którzy nie mieli aż tyle szczęścia.

Nasi reprezentanci:

Bączyk Oliwia

Bordowicz Seweryn

Bracha Karina

Janeczek Klaudia

Kaźmierczak Dominika

Kiszło Hanna

Kosianowska Patrycja

Kowal Magdalena

Kowalczyk Oliwier

Kulbaka Maria

Mudzo Dominika

Nowak Martyna

Piechota Alicja

Pułanecki Oliwier

Rogalska Aleksandra

Rosińska Wiktoria

Rybicka Julia

Strycharczyk Samanta

Zmudzińska Marta

Komentowanie jest wyłączone.