Edukacja ekologiczno – przyrodnicza

Nasza Szkoła wzięła udział w X Targach Ekologiczno – Przyrodniczych  PODNiDM w Pabianicach pod hasłem ,,Rola doświadczeń, eksperymentów i bezpośrednich obserwacji terenowych””.  W imieniu  szkoły wystąpiła p. Jolanta Urbańska, która przygotowała bardzo ciekawą prezentację o własnych działaniach  w zakresie edukacji ekologiczno-przyrodniczej .  Nasza bogata oferta zajęć  to:

Rajd rowerowy, Gminny Rajd Przyjaźni dla klas szóstych, Gminny Rajd po terenach rzeki Grabi, wycieczka ze spływem kajakowym, rajdy i wycieczki z rodzicami, sprzątanie świata z rodzicami,  wystawy ekologiczne organizowane dla lokalnej społeczności, konkursy fotograficzne, tydzień ekologiczny, organizowanie pomocy dla zwierząt w okresie zimy, lekcje przedmiotowe w plenerze. Pani Jolanta Urbańska stara się od wielu lat zaszczepić miłość do przyrody i zachęca do poznawania walorów naszego regionu.

Download (PDF, 4.35MB)