Konkursy

Konkursy w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dobroniu

w roku szkolnym 2017/2018

Nazwa konkursu Poziom

 konkursu

Uczestnicy Zajęte miejsce Nauczyciel przygotowujący
Konkurs wiedzy o symbolach narodowych szkolny

 kl. VI – VII

Oliwia Duszyńska

Maria Zawada

Marcel Dąbrowski

Lena Węclewska

Jakub Rybak

Katarzyna Wawrzyńczak

Jakub Jach

Joanna Misiak

Marta Animucka

Julia Piechota

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Monika Pawełczyk

Wioletta Neugebauer

 

XVIII Powiatowe Biegi Przełajowe – chłopcy i dziewczęta  (kl. IV) powiatowy Dominika Kaźmierczak

Oliwia Bączyk

Alicja Piechota

Natalia Stefańska

Julia Sałagacka

Martyna Nowak

Adrian Kosianowski

Piotr Mudzo

Julian Boik

Botys Rykała

Paweł Latkowski

Adrian Pułanecki

16 miejsce

17 miejsce

20 miejsce

36 miejsce

48 miejsce

49 miejsce

5 miejsce

33 miejsce

34 miejsce

45 miejsce

48 miejsce

54 miejsce

Katarzyna Woźniak
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy Języka Angielskiego wojewódzki Katarzyna Wawrzyńczk tytuł finalisty etapu wojewódzkiego Bogusława Zajączkowska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy

o Społeczeństwie

wojewódzki Jakub Jach tytuł finalisty etapu wojewódzkiego Monika Pawełczyk
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii wojewódzki Jakub Jach tytuł finalisty etapu wojewódzkiego Monika Pawełczyk
,,Dopalacze kradną życie’’ powiatowy Janusz Fątner wyróżnienie Wioleta Wojdyńska – Kusiak
Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Barwy Jesieni’’ powiatowy Wiktoria Nowak

Marcel Irzykowski

I miejsce

wyróżnienie

Aldona Biegańska

Mariola Szmytka

,,Granatowa historia zbrodni katyńskiej’’ wojewódzki Julia Amoruso

Kinga Wójcik

Julia Piechota

Oliwia Mikołajczyk

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Joanna Słabiak – Szela

Wioleta Wojdyńska – Kusiak

Wojewódzko Konkurs Przedmiotowy z Geografii wojewódzki Jakub Jach

Mikołaj Łoś

przeszli do etapu rejonowego Monika Włodarczyk
Ogólnopolski Konkurs ,,Alfik Matematyczny” ogólnopolski Mikołaj Łoś

Marta Animucka

Wojciech Kozioł

Alicja Piechota

24 miejsce w woj.

28 miejsce w woj.

35 miejsce w woj.

59 miejsce w woj.

Marzena Wrtalska

Marzena Wartalska

Małgorzata Stawiak

Małgorzata Stawiak

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Olimpus ogólnopolski Jakub Jach

Joanna Misiak

16 miejsce w Polsce

26 miejsce w Polsce

Monika Pawełczyk
Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Bezpieczna energia elektryczna’’ powiatowy Izabela Kardas

Anna Jakubek

wyróżnienie

wyróżnienie

Anna Brudzińska

D. Czerwińska – Franczak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy  Języka Niemieckiego wojewódzki Julia Janiszewska I miejsce – laureatka etapu wojewódzkiego Aldona Baraniecka – Sysio
,,Mój pomnik Tadeusza Kościuszki’’ powiatowy Zuzanna Sawicka

Anita Pawelczyk

Weronika Socha

Weronika Kusiak

I miejsce

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Monika Pawełczyk

Wioletta Neugebauer

Turniej Sportowo- Taneczny Zespołów Cherleaders powiatowy Nikola Wosik, Maja Prusisz, Kinga Jasitczak,  Amelia Zajączkowska, Wiktoria Rosińska, Aleksandra Bednarz, Marta Jasitczak, Anna Burzyńska, Nadia Plucińska

Julia Sałagacka, Oliwia Bączyk, Marta Zmudzińska, Kornelia Szmytka,  Adrianna Minias,  Daria Skiba

Anna Groblewska, Maria Pawlak, Maria Wasilewska, Wiktoria Śliz, Wiktoria Pobielajew, Julia Pietras, Lena Ochęcka, Olivia Sójka, Karina Bracha

I miejsce – grupa strasza

 

 

 

 

 

I miejsce – grupa młodsza

 

 

 

Udział – grupa najmłodsza

Katarzyna Sujecka – przygotowywała

Katarzyna Woźniek – opieka

Konkurs Fotograficzny ,,Wiosna w Gminie Dobroń’’ szkolny Wiktoria Presińska

Weronika Grzybek

Weronika Olas

Sandra Janeczek

Julia Kubiak

Julia Borowska

 

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Monika Włodarczyk
Powiatowy Konkurs Tłumaczeniowy z języka niemieckiego powiatowy Emilia Jurczyk

Katarzyna Wawrzyńczak

Julia Janiszewska

 

I miejsce

I miejsce

I miejsce

Aldona Baraniecka – Sysio
Gminny Konkurs Historyczno – Artystyczny ,,Matula Dzieci Holokaustu – wspomnienie o Irenie Sendlerowej’’ gminny Część historyczna

Joanna Misiak

Oliwia Duszyńska

Lena Więclewska

Julia Janiszewska

Maja Raszewska

Katarzyna Wawrzyńczak

Julia Groblewska

Weronika Tobiasz

Wikto Bordowicz

Część artystyczna

Anita Pawelczyk

Karina Janczak

Julia Piechota

Weronika Socha

Piotr Mudzo

 

I miejsce

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

 

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Wioletta Neugebauer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monika Pawełczyk

Małgorzata Gorzelak

Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Zwierciadło rzeczywistości 2018’’ powiatowy Katarzyna Wawrzyńczak

Lilli Głowacka

I miejsce

II miejsce

Małgorzata Gorzelak

Alicja Bogdańska

Szkolny Konkurs Geograficzny ,,Ruszamy na podbój Europy’’ szkolny Mikołaj Łoś

Agata Błoch

Julia Piechota

 Julia Amoruso

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Monika Włodarczyk
Wojewódzki Konkurs ,,Zawodowiec 2018’’ wojewódzki Katarzyna Wawrzyńczak III miejsce Monika Pawelczyk

 

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas trzecich Gminnych Szkół Powiatu Pabianickiego powiatowy Kacper Kania I miejsce Anna Brudzińska
Szkolny Konkurs ,,Limeryki matematyczne’’ szkolny Agata Błoch I miejsce Marzena Wartalska
Powiatowy Konkurs Strażacki ,,Młodzież zapobiega pożarom’’

 

gminny

 

 

powiatowy

Jakub Rybak

Dominika Mudzo

Maria Uszyńska

Maria Uszyńska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Katarzyna Woźniak
Gminny Konkurs Matematyczny ,,Z matematyką za pan brat’’ gminny Jakub Rybak

Martyna Nowak

Oliwia Duszyńska

Hanna Kiszło

Alicja Piechota

Przemysław Kozioł

Jan Wągrowski

I miejsce   (w kl. VII)

II miejsce  ( w kl. IV)

II miejsce  ( w kl. VI)

II miejsce   (w kl. VII0

III miejsce  (w kl. IV)

III miejsce  (w kl. V)

III miejsce  (w kl. VI)I

Małgorzata Stawiak

Małgorzata Stawiak

Małgorzata Stawiak

Małgorzata Stawiak

Małgorzata Stawiak

Maciej Więclewski

Małgorzata Stawiak

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego ,,Wer wird Deutschmeister’’ powiatowy Katarzyna Wawrzyńczak

Julia Janiszewska

I miejsce

II miejsce

Aldona Baraniecka – Sysio
Gminny Konkurs Polonistyczny kl. III ,,W krainie słowa’’ gminny Kornelia Szmytka III miejsce Mariola Pyrkowska
Powiatowe Potyczki Matematyczne Widawa 2018 powiatowy Marcel Dąbrowski

Emilia Bączyk

II miejsce  (w kl. VII)

II miejsce   (w kl. II gim.)

Małgorzata Stawiak

Marzena Wartalska

Powiatowe Zawody w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców powiatowy Drużyna dziewcząt: Patrycja Maląg, Martyna Kmin, Martyna Bonikowska

drużyna chłopców:

Mikołaj Konicki, Kacper Figarski, Dawid Rogalski

 

II miejsce drużynowo

 

 

 

II miejsce drużynowo

Jerzy Antoniak
Gminny Konkurs Języka Angielskiego kl. VI gminny Olivier Konieczny

Marta Kołtuniak

I miejsce

II miejsce

Bogusława Zajączkowska
Szkolny Konkurs dla kl. II gimn. ,,Mistrz równań i nierówności’’ szkolny Agata Błoch

Joanna Misiak

Marta Animucka

Karolina Jończyk

Wiktor Bordowicz

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Marzena Wartalska

Marzena Wartalska

Agnieszka Jarzębak

Marzena Wartalska

Agnieszka Jarzębak

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy nt. Ekologii ,,Ekotest’’ ogólnopolski Marcel Dąbrowski

Dominika Mudzo

Zuzanna Małek

Wojciech Kozioł

9 miejsce w Polsce –wyróżnienie

14 miejsce w Polsce-wyróżnienie

15 miejsce w Polsce –wyróżnienie

15 miejsce w Polsce – wyróżnienie

Jolanta Urbańska
Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego w  piłce nożnej dziewcząt gminny

powiatowy

Zuzann Małek, Nikola Wosik, Maja Prusisz, Amelia Zajączkowska, Julia Augustyniak, Zuzanna Jonczyk, Magdalena Kowal, Wiktoria Rosińska 1 miejsce drużynowo na etapie gminnym

 

4 miejsce drużynowo na etapie powiatowym

Maciej Więclewski

Katarzyna Woźniak

Zawody Pływackie Łask 2018 szkolny Karina Bracha, Kacper Kozłowski,Lena Plucińska,

Wiktor Jasiorek, Maja Augustyniak, Przemysław Kozioł

Sandra Strycharczyk, Jakub Kozłowski, Daria Skiba, Tomasz Muszyński,Laura Golał, Adrian Kosianowski

Wiktoria Pobielajew, Paweł Ambroziak, Iza Kabza, Antoni Pietrzyk, Alicja Piechota, Ignacy Pietrzyk

 

I miejsca w różnych grupach zaawansowania

 

 

 

 

II miejsca w różnych grupach zaawansowania

 

 

 

III miejsca w różnych grupach zaawansowania

Małgorzata Stawiak
Konkurs makulaturowy ,,Zbieramy makulaturę- oszczędzamy lasy’’ szkolny Maja Mudzo

Oliwia Duszyńska

Julia Sałagacka

Oskar Sałagacki

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Anna Brudzińska

Małgorzata Stawiak

Miting Lekkoatletyczny im. Jadwigi Wajsówny powiatowy Julia Augustyniak,

Wiktoria Rosińska,

Jakub Rybak.

Hanna  Kiszło, Patrycja Kosianowska, Ola Rogalska, Wiktoria  Rosińska

I miejsce –  rzucie piłką lekarską

II miejsce – biegu na 60 m

III miejsce – piłka lekarska

II miejsce – sztafeta 4x100m  dziewczęta

 

Katarzyna Woźniak

 

Komentowanie jest wyłączone.