Akcje

Góra Grosza

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w tej akcji i usypaliśmy Górę Grosza. Codziennie uczniowie systematycznie zapełniali puszki i słoiki w swoich klasach, by wspomóc dzieci, które z różnych powodów nie mieszkają w swoich rodzinnych domach.

Szkoła zebrała w tym roku kwotę 346,74 zł.

Wielkie  podziękowania należą się dzieciom z klas I – III i ich wychowawczyniom. W tym roku młodsi uczniowie szczególnie zaangażowali się w tę akcję i zebrali większą część tej kwoty.  

Dziękujemy wszystkim za wsparcie tej wspaniałej akcji.

                                

 

Zbieramy plastikowe nakrętki

Zbiórka plastikowych nakrętek prowadzona jest w naszej szkole już od kilku lat. W tym roku także jesteśmy w nią zaangażowani. Zbieramy nakrętki w konkretnym celu. Wspomagamy w ten sposób chore dzieci – uczennicę naszej szkoły z klasy I chorą na  mukowiscydozę i sześcioletniego Wojtusia  z zespołem sercowo-twarzowo -skórnym. Trwa także konkurs na zebraną największą ilość nakrętek. Nagrody czekają!

,,Pomaganie przez ubranie”

To nowa akcja, która pojawiła się w  szkole w tym roku.  Za każdy kilogram tekstyliów zgromadzonych w naszej placówce, która bierze udział w tej akcji,  na podstawie zawartej umowy współpracy, przekazywane jest 2 zł dla podopiecznych Fundacji Gajusz.

Pomagajmy, bo możemy i nic to nie kosztuje!

 

Komentowanie jest wyłączone.