POWIATOWE ZAWODY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

24  i 25 maja 2018 roku w Pabianicach na boisku ,,Businki’’ odbyły się Mistrzostwa Powiatu. Pierwszego dnia w konkursowe szranki stanęły dziewczęta, zaś kolejnego chłopcy.  Drużyny, które brały udział w zawodach  to:
Dziewczyny: Szkoła Podstawowa w Dobroniu, Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach.
Chłopcy: Szkoła Podstawowa w Dobroniu, Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku, Szkoła Podstawowa w Lutomiersku.
Zespoły grały systemem ,,każdy z każdym’’.

Wyniki meczów dziewcząt:
Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach – Szkoła Podstawowa w Dobroniu 0:2
Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach 0:2
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach – Szkoła Podstawowa w Dobroniu 2:1

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobroniu
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach

Do ½ finału wojewódzkiego dostały się zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pabianicach i ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu

Wyniki meczów chłopców:
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku – Szkoła Podstawowa w Dobroniu 2:0
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach – Szkoła Podstawowa w Lutomiersku 1:2
Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku 0:2
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach – Szkoła Podstawowa w Dobroniu 0:2
Szkoła Podstawowa w Lutomiersku – Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach 2:1
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach 2:0
Szkoła Podstawowa w Dobroniu – Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach 2:0
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku – Szkoła Podstawowa w Lutomiersku 2:1
Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach – Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach 2:1
Szkoła Podstawowa w Dobroniu – Szkoła Podstawowa w Lutomiersku 2:1

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piątkowisku
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Dobroniu
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Lutomiersku
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach

Do ½ finału wojewódzkiego dostały się drużyny z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Piątkowisku i ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu

Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu pod opieką p. Jerzego Antoniaka grała w składzie: Patrycja Maląg, Martyna Kmin, Martyna Bonikowska.
Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu również pod opieką p. Jerzego Antoniaka grała w składzie: Mikołaj Konicki, Kacper Figarski, Dawid Rogalski.